okt 25

Mesto Košice rozvíja a skvalitňuje sociálne služby

Komunitný plán je otvorený verejnej diskusii

Mesto Košice sa vo svojej činnosti intenzívne zaoberá aj problematikou obyvateľov, ktorí sú odkázaní na poskytovanie niektorej zo sociálnych služieb. Pripravované zámery pre roky 2016 – 2020 výhľadovo do roku 2025 sú obsahom dokumentu s názvom Komunitný plán sociálnych služieb.

Prečítajte si viac »

okt 24

Deti a disco tanečné kurzy

tanecna

Grimmy pre deti otvára nové tanečné kurzy.Zápis v Kultúrnom stredisku Jazero. Pridajte sa k ich špičkovým tanečníkom v disco dance, show dance a disco freestyle štýle.

okt 24

Halloween na ľade

korculovackaHalloweenska korčuľovačka pre fanúšikov korčuľovania. Lístky sú už k dispozícií. Mestská časť Košice – Nad jazerom pozýva Jazerčanov na tradičnú korčuľovačku pre všetky vekové kategórie v Crow aréne na Kavečianskej ceste 1. Príďte si s nami zakorčuľovať a stráviť odpoludnie plné zábavy.

Prečítajte si viac »

okt 19

Deň zdravia v knižnici na Uralskej

 
den-zdraviaVerejná knižnica Jána Bocatia a KS vás dnes pozývajú na celodennú aktivitu Deň zdravia v knižnici, kde sa dozviete mnohé zaujímavosti. Ako sa správne stravovať. Čo by sme mali alebo nemali jesť.  Zdravý životný štýl a mnoho ďalších dôležitých informácii.Odpovede dostanete priamo od profesionálov. Tešíme sa na vás.

okt 19

Oficiálna pracovná návšteva vedenia mesta Košice

na-web-hlavnaZačiatkom týždňa navštívil našu mestskú časť primátor Richard Raši a námestníčka primátora Renáta Lenártová, ktorí prišli na Oficiálnu pracovnú návštevu. Pozvaní boli starostkou mestskej časti Lenkou Kovačevičovou. Hlavným cieľom stretnutia bola prezentácia dosiahnutých výsledkov v mestskej časti za uplynulé obdobie a plánovanie budúcnosti sídliska.

Prečítajte si viac »

Staršie «