máj 25

Medzinárodný deň detí na Jazere

mddPOZVÁNKA NA MDD

Mestská časť Košice – Nad jazerom
Vás pozýva na MDD
29.5.2016 /nedeľa/ od 14 do 18 hod na jazerskej Pláži

máj 23

Deň Jazerčanov prilákal dvetisícku návštevníkov

Najlepší guľáš ukuchtil Trixen

1Hasičská dychová hudba, Súkromná stredná odborná škola z Bukoveckej ulice a jej pásmo ľudových piesní o nešťastnej láske, program detí z Materskej školy z Jenisejskej ulice, vystúpenie Detského domova z Uralskej ulice, prezentácia nekaždodennej meny –  Košického dukátu, lúčne hry neziskovej organizácie Dorka, spevokol Jazerčan, G mini, Soľnobanská heligonka, spevokol Nádej, Detský folklórny súbor Halúzka, Mažoretky, Mandolínky z Trstenej pri Hornáde, spevácky súbor Krásňanka z Krásnej a country skupina Teneesse. To boli účinkujúci na Dni Jazerčanov, ktorý na nádvorí úradu pripravila mestská časť.

Prečítajte si viac »

máj 23

Víťazným družstvom v olympiáde sa stala MŠ z Dneperskej ulice

Deti dávali do súťaže elán i srdiečka

1Beh na čas i cez prekážky, skok do diaľky a hod loptičkou, to boli štyri hlavné disciplíny Olympiády materských škôl z nášho sídliska. Malí športovci podobne ako je to
u dospelých súťažili pod piatimi olympijskými kruhmi, zástupca starostky
aj „olympijský“ oheň zapálil. K tomu farebné oblečenie dievčat a chlapcov podľa príslušnosti k tej – ktorej škôlke. Takže všetko ako na takejto vážnej udalosti má byť.

Prečítajte si viac »

máj 23

OZNAM – prerušenie dodávok el. energie 2.6.2016

VSD

Odstávka el. energie sa bude týkať dňa 2.6.2016 týchto ulíc (po kliknutí na názov ulice prejdete na informáciu o odstávke):

Azovská

Bukovecká

máj 18

Na mamy nezabudli

20160511_141300Prekrásny sviatok – Deň matiek – si pripomenuli v Dennom centre seniorov spoločným stretnutím. Prečítajte si viac »

Staršie «