mar 23

Oznámenie o začatí deratizácie od 27.3.2017 do 30.4.2017

mar 23

Svetový deň zdravia je 7. apríla

Depresia sa dá liečiť

Nevieme spať, trápime sa, sme vystresovaní, to všetko, čo je okolo, na nás ako keby tlačilo, a my si nevieme rady. Od takéhoto nepokoja k depresii je potom už len krôčik. Vo svete ňou trpia milióny ľudí rôzneho veku, nie je to teda zriedkavá mentálna porucha.  Pritom ak sa odborne podchytí, dá sa liečiť. Napriek tomu možno aj polovica všetkých prípadov nie je v lekárskej starostlivosti. I keď je to vážny  problém, ktorému treba venovať pozornosť

Prečítajte si viac »

mar 23

Začal sa 7. ročník celonárodnej kampane

Vyzvime srdce, ale hlavne seba, k pohybu

Nebrať lieky, nechodiť od jednej ambulancie k druhej, nemať žiadne problémy, jednoducho byť zdravým, to je túžba asi každého človeka. Nie každý si však môže povedať, že on je skutočne v pohode, jeho žiadna nemoc netrápi. Priznajme ale, že v nejednom prípade si môžeme za zdravotné ťažkosti sami. Nemyslíme na správnu stravu, viac milujeme mastné jedlá a sladkosti ako zdravú zeleninu. A pohyb? Oj nie, pri televízore alebo počítači je to lepšie, pohodlnejšie… S tým však niečo treba robiť.

Prečítajte si viac »

mar 23

Jazda zručnosti

Srdečne Vás pozývame na Jazdu zručnosti, ktorá sa uskutoční dňa 8.4.2017. od 8.30 hod na parkovisku pri splave na Jenisejskej ulici.

mar 16

Pozvánka na jarnú sídliskovú brigádu

Zraz : sobota 1.4.2017 o 8 hod

pred miestnym úradom mestskej časti  Košice – Nad jazerom, Poludníkova 7.

Vážení občania,

Čisté sídlisko je vizitkou nás všetkých. Aj preto miestny úrad mestskej časti Nad jazerom organizuje jarnú sídliskovú brigádu.
Spolu s pracovníkmi miestneho úradu vyčistime sídlisko, zlikvidujeme jednu čiernu skládku.

Tešíme sa na účasť všetkých poriadkumilovných spoluobčanov. Nestačí len poukazovať a kritizovať existujúci neporiadok, ale je potrebné aj „priložiť ruku k dielu“.

Prečítajte si viac »

mar 15

Beseda s Beou Bazalovou

Verejná knižnica Jána Bocatia vás srdečne pozýva na autorské čítanie a besedu s Beou Bazalovou vo štvrtok 16. marca . O 14.00 hodine sa stretneme na Uralskej 3 a 16.30  na TR. SNP 48.

mar 15

Týždeň slovenských knižníc

mar 15

Medzinárodný deň žien

Výnimočná vo výnimočný deň. Milé žienky užite si svoj deň naplno. Máme pre vás pripravené celodenné rozmaznávanie. Od 10.00 hodiny sa v Kultúrnom stredisku Jazero o Vás
postarajú profesionálne vizážistky, stylistky, manikérky, pedikérky a vlasové poradkyne. Zážitkom môže byť i fotenie profesionálnou fotografkou. Poseďte si pri jedinečnom drinku s priateľkami. V našej Sweet zóne na vás čakajú neodolateľné sladkosti, zdravé produkty, skvelá káva, čaj, čokoládová fontána a mnoho ďalších dobrôt.

 

Prečítajte si viac »

mar 15

Deň otvorených dverí na Jenisejskej

 
 
Ak máte vo svojom okolí predškoláka pozývame vás na náš Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 23. marca 2017 v čase od 15.00 do 18.00 hod. Počas neho si budete môcť prezrieť priestory školy, stretnúť sa so žiakmi, vedením školy a učiteľmi. Súčasťou Dňa otvorených dverí bude aj vystúpenie Kúzelníka Gabiho, modelovanie balónov, nafukovadlá, maľovanie na tvár, hry, zábava a rôzne prekvapenia…
 

Prečítajte si viac »

mar 15

Mimoni dance show

Milí rodičia, deťúrence, srdečne vás pozývame zabaviť sa, zaspievať si aj zatancovať na MINONI dance show. Uvidíte aj rozprávku O maškrtnom Elovi. Vstupenky sú už k dispozícii v Kultúrnom stredisku Jazero. Pre všetky deti je pripravená sladkosť od Kubíka.

 

Staršie «