júl 16

Jazeráčik 2019 bol medzinárodný a plný talentov

Tohtoročný prímestský tábor pre prázdninujúce jazerské deti je za nami. Týždeň plný smiechu, oddychu, ale aj umeleckých aktivít a výletov, sa vydaril.

Prečítajte si viac »

júl 12

Vynovené ihrisko už patrí detičkám

Ratolesti z Baltickej ulice a blízkeho okolia majú  o radosť navyše. Oddýchnuť si s rodičmi a pohrať sa môžu na „vyparádenom“ detskom ihrisku.

Prečítajte si viac »

júl 09

Detské ihrisko na Baltickej ulici znovu ožije

Už zajtra – v stredu 10. júla od 16.00 hodiny – detským smiechom znovu ožije krásne detské ihrisko na Baltickej ulici. Priestor na hranie a šantenie je zatrávnený a vynovený lokomotívou, opičou dráhou, piknikovým domčekom, samozrejmosťou je pieskovisko a pružinové hojdačky pre najmenších. Príďte sa pozrieť, kde si s vašim ratolesťami môžete príjemne oddýchnuť.

júl 08

Odštartoval prázdninový Jazeráčik 2019

Dnes ráno sa začal prímestský letný tábor pre deti z nášho sídliska. Štyridsaťpäť táborníkov vo veku 6 – 15 rokov si počas týždňa užije zábavu, hry, súťaže. Tábor už piaty rok organizuje naša mestská časť v Kultúrnom stredisku Jazero.

Prečítajte si viac »

júl 03

Milí priatelia,

pozývame vás na jedinečný koncert „Večer ľudí dobrej vôle“, ktorý sa uskutoční vo štvrtok, 4. júla. 2019 o 20.00  hodine  na Hlavnej ulici,  na pódiu pri Immaculate.

Prečítajte si viac »

júl 02

Sobota bude patriť pri a na vode triatlonistom

Povzbudzovanie im dobre padne

Tretí ročník pretekov Cassovia detský triatlon, Slovenský pohár v triatlone i Slovenský pohár a M – SR v mix štafetách , to všetko sa udeje túto sobotu (6. júla 2019) vo vode nášho jazera a  v areáli na pláži.

Prečítajte si viac »

júl 01

Daruj hračku a vyčaruj úsmev na tvári

Dnes sa na Miestnom úrade Mestskej časti Košice – Nad jazerom začala verejná zbierka hračiek. Možno má niekto z vás doma nepotrebné hračky, ktoré zaberajú priestor, alebo sa nevyužívajú, deti už vyrástli a podobne… Cieľom akcie je potešiť deti trpiace onkologickými ochoreniami hospitalizované v DFN. Zbierka potrvá do 31. júla 2019.

Jedinou podmienkou darovania je, aby hračka bola v dobrom stave, nechýbali jej niektoré časti (napr. macovi nôžka, autu kolieska) a bola čistá. Darovať môžete všetko, čo by dieťa potešilo – knižky, omaľovánky, spoločenské hry, bábiky, lego a iné drobnosti. Za všetky hračky, ktoré zbierame na miestnom úrade na Poludníkovej ulici č. 7, vopred veľmi pekne ďakujeme.

jún 28

Hurá, začali sa prázdniny!

Milí školáci,

dnes sa vám skončil ďalší školský rok. Pre niektorých bol prvý, pre iných posledný…

Prečítajte si viac »

jún 27

OZNÁMENIE

V pondelok 1. júla 2019 sa na hladine jazera v Mestskej časti Košice – Nad jazerom budú špeciálnym plavidlom aplikovať ekologické, pre zdravie ľudí neškodné látky, určené na elimináciu siníc vo vode.

Prečítajte si viac »

jún 25

OZNÁMENIE

Oznamujeme vám, že v piatok 28. júna 2019 bude miestny úrad z technických príčin zatvorený.

Staršie «

Zmena veľkosti písma