feb 22

Karneval sa blíži

Výmenník Važecká a Loďka nádeje organizujú pre všetky deti karneval s názvom Z rozprávky do rozprávky. DJ Dejvid sa postará o dobrú hudbu.
Kedy sa to všetko zomelie? Vo štvrtok 23. februára v čase od 16.00 do 19.00 hodiny. Nachystaný je pestrý program. Diskotéka a súťaže rozhodne chýbať nebudú. Najkrajšia maska bude patrične odmenená.

feb 22

Aerobic Maratón


Pozývame vás na Aerobic Maratón, ktorý sa uskutoční 25. februára v sobotu v čase od 9.00 do 13.00 hodiny v Kultúrnom stredisku Jazero. Vstupné je 5 eur. Miesto si vopred rezervujte osobne alebo telefonicky.

feb 22

Prázdninová korčuľovačka sa blíži

Mestská časť Košice – Nad jazerom pozýva malých i veľkých na prázdninovú korčuľovačku, ktorá sa uskutočni 4. marca v sobotu o 12.45 hodine v Crow Aréne. Súčasťou korčuľovania budú rôzne súťaže, zábava a sladké odmeny. Vstupenky si vyzdvihnite na Miestnom úrade alebo v KS Iskra a KS Jazero. Vstupné je zdarma.

 

Prečítajte si viac »

feb 20

Deň otvorených dverí Dneperská

Základná škola a Gymnázium Dneperská1, Košice vám umožnia nakuknúť do útrob a pozývajú všetkých rodičov i budúcich prváčikov na deň otvorených dverí už tento utorok 21. februára na osemročnom gymnáziu a 📣 vo štvrtok 23. februára na základnej škole v čase od 8.00 do 16.00 hodiny. Pre viac info klikajte na www.dneperska.sk a FB Dneperska. Zápis do prvého ročníka bude 7. apríla 2017.

feb 19

Memoriál Gálovcov v stolnom tenise

Druhý ročník Memoriálu Gálovcov v stolnom tenise, ktorý sa uskutočnil 18. februára v priestoroch Gymnázia Dneperská sa niesol v príjemnej priateľskej atmosfére.
Športová komisia pri MiZ prekročila opäť hranice Jazera a privítala účastníkov z Ťahanoviec aj Juhu. Prečítajte si viac »

feb 19

Seniorská hviezda

V stredu 15. februára v popoludňajších hodinách v Kasárňach Kulturpark naši seniori z klubov dôchodcov a denných centier predviedli svoje spevácke, tanečné i herecké umenie. Počas druhého ročníka Seniorskej hviezdy sa predstavilo osemnásť súborov. Medzi účastníkmi boli Jazerské mažoretky, spevácky súbor Hutník, Lady Line, Rozmarín, Košické matičiarky, Furčanky, Ruža, Lux, súbor orientálnych tancov Šťastná žena.

Prečítajte si viac »

feb 18

MET – obmedzenia a náhradná doprava

V pondelok 27. februára začína rekonštrukcia koľajovej križovatky pod mostom VSS v rámci modernizácie električkových tratí. Z toho dôvodu bude úplne vylúčená električková doprava na sídlisku Nad jazerom i v Barci.

Obmedzovania v MHD začnú v sobotu 25. februára 2017.

Výluka sa bude týkať električkových liniek 3, 4, 7, 9, R2, a R8. Pre autobusové linky 12, 19, 24, 54 budú vydané nové cestovné poriadky.

Prečítajte si viac »

feb 15

„Majte oči na stopkách“

Upozornenie: Zmena v dopravnom značení: Baltická – Bukovecká .

Od 14. februára  2017 hlavná cesta je v smere z výpadovky na Tepláreň.  Stopky sú umiestnené z Baltickej a Bukoveckej.

feb 15

Memorial Gálovcov v stolnom tenise

Mestská časť Nad jazerom organizuje Memoriál Gálovcov v stolnom tenise, ktorý sa uskutoční 18. februára v sobotu v čase od 9.00 hodiny v telocvični Gymnázia Dneperská. Súťažiť sa bude v troch kategóriách – muži, ženy a juniori. Podmienkami pre účastníka je vlastná raketa! Tešíme sa na vás.

feb 15

Divadelné predstavenie „Grófky“

Divadlo nad vecou pokračuje na svojom turné s autorskou divadelnou hrou Michala Maguru s názvom hry „Grófky“.

Divadelné predstavenie sa uskutoční 4. marca v sobotu v čase od 19.00 do 20.30 hodiny v Kultúrnom stredisku Jazero.

Prečítajte si viac »

Staršie «