júl 25

Trucky a kaskadérstvo

Monster show

ford-f350-monster-truck-5Milovníci truckov a adrenalínu si určite prídu na svoje na Monster truck show, ktorá bude na parkovisku pri splave. Uskutoční sa od piatku 29. júla do nedele 31. júla 2016 od 19:00 do 20:00 hod. Na zvedavcov čakajú rôzne kaskadérske ukážky s autami. Lístky je potrebné si vopred zabezpečiť.

júl 25

Balíky sú pripravené na miestnom úrade

Potravinová pomoc občanom

Balíky potravinovej pomoci čakajú aj na obyvateľov našej mestskej časti. Nárok na ne, ak sú v zozname vypracovanom Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny SR a sú poberateľmi pomoci v hmotnej núdzi, má rodina s nezaopatreným dieťaťom, príjemca, ktorý dovŕšil vek potrebný na nárok na starobný dôchodok, invalidný občan a občan s ťažkým zdravotným postihnutím, ktorí nemajú príjem zo zárobkovej činnosti. Prečítajte si viac »

júl 21

Manželia Klimovi oslávili 60 rokov spoločného žitia

Bunch-of-flowersManželia Oľga a Michal Klimovi žijú na našom sídlisku prakticky od začiatku jeho výstavby,  čo je viac ako 40 rokov. Ešte o 20 rokov viac, teda 60 rokov, sú manželmi.

„Diamantová svadba? Nemysleli sme si, že spolu toľko vydržíme,“ zhodli sa pri otázke, aký mali recept na také dlhé spolužitie. Dopredu nikto nevie odhadnúť,
či mu to s partnerom vyjde alebo nie. A tiež či zdravie vydrží. Pre nich boli základom porozumenie, láska, ohľaduplnosť a zmysel pre humor.

 

Prečítajte si viac »

júl 18

Revitalizácia vody na jazere pokračuje

Revitalizácia vody na jazere pokračuje

19.7 2016 utorok od 6-22 hod

Mesto Košice v spolupráci s mestskou časťou Nad Jazerom opakovane rieši a zabezpečuje zvýšenie kvality vody v jazere odstraňovaním siníc.

Z tohto dôvodu bude dňa 19.7.2016 utorok od 6-22 hod vstup do rekreačnej lokality z dôvodu revitalizácie vody uzavretý. Uzavretie rekreačnej lokality je potrebné z dôvodu zabezpečenia bezpečnosti osôb.

Ďakujeme za pochopenie

IMG_0001 IMG

júl 18

Tábor Jazeráčik skončil, ale len prvý turnus

1Po stredajšej návšteve zoologickej záhrady, kedy počasie táborníkom v Jazeráčiku prialo,  vo štvrtok sa rozhodlo, že si trochu „poplače.“ Tomu
sa prispôsobil aj táborový program. Deti sa najprv venovali batikovaniu
na tričká. Prečítajte si viac »

Staršie «