sep 23

V Kultúrnom stredisku Jazero sa „maratónovalo“

Tri hodiny ženy bez problémov zvládli

1Kultúrne stredisko Jazero privítalo uplynulú sobotu dámy, ktoré sa rozhodli pod vedením cvičiteľky Agi Fehérovej urobiť čosi pre seba a pre úpravu línie , aby sa o pár mesiacov bez problémov dostali do plesových šiat.

Prečítajte si viac »

sep 22

Jazerská kvapka krvi pokračuje

kvapka1 Prečítajte si viac »

sep 22

Futbalový turnaj

futbal

Prihlášky zasielajte mailom najneskôr do 21. 9. 2016. Obratom Vám budú zaslané propozície turnaja. Podrobnejšie informácie si v prípade záujmu vyžiadajte mailom na: jazersky.futbal.starostky@gmail.com

sep 21

Biela pastelka 2016

MC-Kosice-nad-jazerom-128x128Biela pastelka je verejná zbierka, ktorá aj vďaka vašej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii.

Hlavným cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Títo ľudia sú odkázaní na našu pomoc. Nebuďme “slepí“ a podajme pomocnú ruku tam, kde ju potrebujú. Prečítajte si viac »

sep 19

Pozvánka na turistickú akciu

stary smokovec kkt89

Pozývame Vás na turistickú akciu organizovanú sociálno-zdravotnou komisiou pri MiZ Nad jazerom pod záštitou starostky mestskej časti Ing. Mgr. Lenky Kovačevičovej. Tešíme sa na všetkých priaznivcov zdravého vzduchu, pohybu a hôr.

Prihlásiť sa môžete u tajomníčky komisie Mgr. Ivici Krausovej na tel. čísle: 0904 596 872 prípadne na 055/302 77 33

Staršie «