okt 19

OZNAM

Dnes – pondelok 19. októbra 2020 z technických príčin nevykonávame osvedčovanie listín a podpisov, prihlasovanie a odhlasovanie k trvalému pobytu do 10.00 hodiny. Ďakujeme za pochopenie.

okt 16

Výzva pre investorov a nájomcov

Mestská časť Košice – Nad jazerom ako vlastník budovy Obchodného centra Čingov, ktoré má lukratívnu polohu v strede sídliska, má zámer rekonštruovať tento objekt.

Prečítajte si viac »

okt 15

OZNAM

Vo štvrtok 15. októbra 2020 z technických príčin nevykonávame overovanie podpisov a listín, prihlasovanie a odhlasovanie z trvalého pobytu. Ďakujeme za pochopenie.

okt 15

Od dnešného dňa platia nové opatrenia v boji proti koronavírusu

Rúška:
• v obci a meste sú povinné aj vonku,
• mimo obce môže byť človek bez rúška, len ak je od cudzích ľudí vzdialený aspoň päť metrov,
• výnimku majú deti do 6 rokov,
• výnimku majú aj osoby pri športe,
• výnimka platí aj pre ženícha a nevestu pri sobáši,
• rúško nemusí mať zamestnanec v interiéri, pokiaľ je na pracovisku sám,
• výnimku majú aj tieto povolania: tlmočník do posunkového jazyka, umelci pri umeleckom výkone, osoby pri nakrúcaní filmu či fotografovaní.

Prečítajte si viac »

okt 14

OZNAM

Od zajtra 15. októbra 2020  nevykonávame osvedčovanie listín a podpisov v mieste bydliska občanov z  dôvodu nepriaznivej epidemiologickej situácie. Osvedčiť listiny a podpisy naďalej môžete  na miestnom úrade počas hodín pre verejnosť. Ďakujeme za pochopenie.

okt 14

Hornád je regulovaný

Na základe informácii  z Okresného úradu Košice odboru životného prostredia je situácia na toku rieky Hornád v našej mestskej časti pod neustálou kontrolou vodohospodárov. Tok rieky je stabilizovaný a regulovaný.

Prečítajte si viac »

okt 13

Centrum materiálnej pomoci iba do stredy

Centrum materiálnej pomoci na miestnom úrade bude otvorené iba dnes (13.10.)  a zajtra (14.10.) Od štvrtka 15. októbra bude centrum ZATVORENÉ až do odvolania. Prečítajte si viac »

okt 13

OZNAM

Oznamujeme občanom, že až do odvolania z dôvodu zamedzenia šírenia ochorenia COVID -19 vždy v pondelok a v stredu od 10.30 – 10.45 hod. a 14.30 – 14.45 hod. prebieha dezinfekcia vnútorných priestorov úradu. V uvedenom čase prosíme nevstupujte do priestorov miestneho úradu.

okt 13

Arteterapeutické dni Východu 2020

Denné centrum duševného zdravia Praemium – Permansio, s.r.o. a Facilitas, n.o. Košice pozývajú na ARTETERAPEUTICKÉ DNI VÝCHODU 2020 v ONLINE priestore.
Prednášky, workshopy a sprievodné podujatia v piatok a sobotu
16. – 17. októbra 2020
VIRTUÁLNY SVET V ARTETERAPII, BENEFITY, ÚSKALIA, SUPERVÍZIA V ARTETERAPII, TECHNIKY ARTETERAPIE
Účasť je bezplatná. Prihlásiť sa je potrebné do 15 .10.20 20 elektronicky vyplnením PRI HLÁŠKY – po prihlásení Vám príde automaticky e-mailom link na zoom konferenciu

Prečítajte si viac »

okt 12

Veľkokapacitné kontajnery od štvrtka

Od štvrtka 15. októbra nájdete opäť na uliciach veľkokapacitné kontajnery. Sú určené výlučne pre obyvateľov, nie pre podnikateľov. Veľkokapacitné kontajnery nie sú určené na zber odpadu ako pneumatiky, elektroodpad, batérie a akumulátory či nebezpečný odpad (farby, oleje). Odpad nesmie byť ukladaný mimo veľkokapacitných kontajnerov.

V týždni od 15.10. – 18.10. ich nájdete na Baltickej 14, Amurskej 2, Jenisejskej 59, Uralskej 9, Ždiarskej 4, Sputnikovej 3, Raketovej 8, Talinskej 1.

Od 19.10. do 22.10. budú pristavené na Čiernomorskej 3, Irkutskej 16, Čingovskej 8, Polárnej 4, Poludníkovej 3, Gagarinovom námestí 9, Galaktickej 3 a Talinskej 10.

Staršie «

Zmena veľkosti písma