Archív kategórii: Uncategorized

nov 27

Upozornenie pre stravníkov – dôchodcov

Do konca budúceho týždňa – do PIATKU 4. decembra 2020 prosíme  stravníkov, ktorí sa stravujú v jedálni Frucona, aby NESPOTREBOVANÉ stravné lístky vrátili do pokladne Miestneho úradu na Poludníkovej 7. Zároveň si lístky do jedálne Frucony na mesiac december bude možné zakúpiť do 10. DECEMBRA 2020 . Ak aj v roku 2021 naďalej budete navštevovať spoločné stravovanie, …

Chcem vedieť viac »

nov 23

Rozsvietili sme chodník popri Myslavskom potoku

Plánovaná investícia v mestskej časti je zrealizovaná. Desať svetelných bodov osvetľuje úsek od Jenisejskej 49 pozdĺž Myslavského potoka až po Ladožskú 16.

Chcem vedieť viac »

nov 19

Začala sa rekonštrukcia trhoviska na Ždiarskej ulici

Celé územie sa bude revitalizovať, pribudnú krásne nové trhové stoly v prevedení, ktoré by malo odolávať vandalom a s kvalitnou povrchovou úpravou do exteriéru.

Chcem vedieť viac »

nov 17

Pripomíname si Deň boja za slobodu a demokraciu

Deň boja za slobodu a demokraciu – 17. november – je na Slovensku štátnym sviatkom. Tohto roku pripadol na utorok. Tento deň si pripomíname udalosti z roku 1989. Hovoríme o Nežnej revolúcii, ktorá je názvom pre nekrvavé udalosti, ktorých dôsledkom bolo odstránenie komunistického režimu v Československu. Zároveň je aj Medzinárodným dňom študentstva, a práve študenti …

Chcem vedieť viac »

nov 10

Začali opravy chodníkov

V siedmich najväčších košických mestských častiach sa začala rozsiahla rekonštrukcia 30-tisíc štvorcových metrov chodníkov za takmer 1,5 milióna eur. Nový asfaltový koberec a obrubníky dostanú aj chodníky v našej mestskej časti.

Chcem vedieť viac »

nov 09

Veľkokapacitné kontajnery od štvrtka

Od štvrtka 12. novembra budú na týchto uliciach rozmiestnené veľkokapacitné kontajnery: Bukovecká 12, Irkutská 6, Levočská 5, Ladožská 9, Ždiarska 24, Sputnikova 15, Stálicova 8, Meteorova 5 , Donská 2, Jenisejská 43, Dneperská 2, Ždiarska 5, Rovníková 8, Nám.kozmonautov 13, Galaktická 28, Talinská 3

Chcem vedieť viac »

nov 07

V mestskej časti v sobotu a nedeľu (7. – 8. 11.) testujeme

V mestskej časti Košice – Nad jazerom  testujeme na COVID -19 aj druhý víkend. Napriek tomu, že druhé kolo testovania sa v Košiciach konať nemuselo,  pretože počet pozitívnych ľudí bol nižší ako 0,7 %, rozhodlo Mesto Košice v spolupráci s Okresným úradom Košice a Mestskou časťou Nad jazerom, že testovať sa bude. Pomáhame tak najmä tým ľuďom, ktorí  od pondelka …

Chcem vedieť viac »

nov 06

Testov bude dostatok

Testovanie bude v sobotu 7.11. od 8.00 – 20.00 hod. a v nedeľu od 8.00 – 20.00 hod. Magistrát mesta Košice, TRIEDA SNP 48A, bočné parkovisko, Vymenník Važecká, Galaktická 1/A, MČ nad Jazerom, parkovisko pred OC Kaufland, MČ nad Jazerom. TESTOV je DOSTATOK , preto prosíme, zvážte v ktorý deň sa pôjdete testovať.

Chcem vedieť viac »

nov 06

Testovanie: Pre tých, ktorí potrebujú ísť pracovne do červeného okresu

Mesto Košice v spolupráci s Okresným úradom a Mestskou časťou Košice – Nad jazerom zabezpečia pre vás 3 odberové miesta.

Chcem vedieť viac »

nov 04

Oznam pre stravníkov – „FRUCONA“

Vzhľadom na to, že od 1. januára 2021 sa mení vzhľad stravných lístkov, prosíme občanov, ktorí sa stravujú v jedálni firmy Frucona alebo, ktorým donášajú stravu z tejto jedálne, aby nespotrebované lístky vrátili do pokladne miestneho úradu do 4. decembra 2020. Ďakujeme.

Staršie «

Zmena veľkosti písma