Monthly Archive: február 2017

feb 27

Aerobic maratón

V sobotu dopoludnia Kultúrne stredisko Jazero žilo športovým duchom. Maratón plný pohybu, tanca, energie i noviniek prilákal takmer 50 žien. Najmladšia účastníčka mala 16 rokov, najstaršia 80. Vekový rozdiel nebolo bádať, všetci vydržali cvičiť celé tri hodiny. Cvičilo sa pod vedením Agnesy Fehérovej a Renáty Horňákovej.

Chcem vedieť viac »

feb 24

Rozmiestnenie veľkokapacitných kontajnerov VKK – Celoročné upratovanie

Vážení občania, oznamujeme Vám, že harmonogram rozmiestnenia VKK na rok 2017 na našom sídlisku je zverejnený na web stránke Miestneho úradu mestskej časti Košice-Nad jazerom v kolónke Čistota a poriadok http://www.jazerokosice.sk/cms/?page_id=2845 a na web stránke Kositu a. s. v kolónke Celoročné upratovanie. http://kosit.sk/celorocne-upratovanie/

Chcem vedieť viac »

feb 22

VZN zverejnené vyvesením

  Návrh na zmenu VZN č. 35 Návrh na zmenu VZN č. 36 Návrh na zmenu VZN č. 40  

feb 19

Memoriál Gálovcov v stolnom tenise

Druhý ročník Memoriálu Gálovcov v stolnom tenise, ktorý sa uskutočnil 18. februára v priestoroch Gymnázia Dneperská sa niesol v príjemnej priateľskej atmosfére. Športová komisia pri MiZ prekročila opäť hranice Jazera a privítala účastníkov z Ťahanoviec aj Juhu.

Chcem vedieť viac »

feb 19

Seniorská hviezda

V stredu 15. februára v popoludňajších hodinách v Kasárňach Kulturpark naši seniori z klubov dôchodcov a denných centier predviedli svoje spevácke, tanečné i herecké umenie. Počas druhého ročníka Seniorskej hviezdy sa predstavilo osemnásť súborov. Medzi účastníkmi boli Jazerské mažoretky, spevácky súbor Hutník, Lady Line, Rozmarín, Košické matičiarky, Furčanky, Ruža, Lux, súbor orientálnych tancov Šťastná žena.

Chcem vedieť viac »

feb 18

MET – obmedzenia a náhradná doprava

V pondelok 27. februára začína rekonštrukcia koľajovej križovatky pod mostom VSS v rámci modernizácie električkových tratí. Z toho dôvodu bude úplne vylúčená električková doprava na sídlisku Nad jazerom i v Barci. Obmedzovania v MHD začnú v sobotu 25. februára 2017. Výluka sa bude týkať električkových liniek 3, 4, 7, 9, R2, a R8. Pre autobusové …

Chcem vedieť viac »

feb 16

MHD – Jahodná, spoje počas prázdnin

Posilové spoje MHD budú lyžiarske stredisko Jahodná obsluhovať až do konca jarných školských prázdnin TS 16.2.2017 Jahodna do konca prazdnin  KOŠICE: Dopravný podnik mesta Košice pokračuje v prevádzke posilových spojov na Jahodnú až do ukončenia jarných školských prázdnin 12.3.2017 Spoje linky 14 smer Jahodná odchádzajú zo zastávky Havlíčkova denne o 8:29, 10:29, 12:29, 14:29,  16:29, 18:29 …

Chcem vedieť viac »

feb 15

„Majte oči na stopkách“

Upozornenie: Zmena v dopravnom značení: Baltická – Bukovecká . Od 14. februára  2017 hlavná cesta je v smere z výpadovky na Tepláreň.  Stopky sú umiestnené z Baltickej a Bukoveckej.

feb 15

Memorial Gálovcov v stolnom tenise

Mestská časť Nad jazerom organizuje Memoriál Gálovcov v stolnom tenise, ktorý sa uskutoční 18. februára v sobotu v čase od 9.00 hodiny v telocvični Gymnázia Dneperská. Súťažiť sa bude v troch kategóriách – muži, ženy a juniori. Podmienkami pre účastníka je vlastná raketa! Tešíme sa na vás.

feb 15

Divadelné predstavenie „Grófky“

Divadlo nad vecou pokračuje na svojom turné s autorskou divadelnou hrou Michala Maguru s názvom hry „Grófky“. Divadelné predstavenie sa uskutoční 4. marca v sobotu v čase od 19.00 do 20.30 hodiny v Kultúrnom stredisku Jazero.

Chcem vedieť viac »

Staršie «

Zmena veľkosti písma