Monthly Archive: september 2016

sep 29

Jazerská samospráva dnes zasadala

Starostka Mestskej časti Košice – Nad jazerom Lenka Kovačevičová dnes ráno otvorila 14. riadne rokovanie zastupiteľstva. Prítomných bolo dvanásť poslancov. Jeden sa ospravedlnil. Nechýbal ani zástupca mestskej polície a verejnosť. Zastupiteľstvo sa nieslo v pokojnom duchu. Schválené boli všetky predložené materiály. Na záver starostka poďakovala všetkým zúčastneným.

Chcem vedieť viac »

sep 27

Futbalový turnaj o Pohár starostky 2016

Posledná septembrová nedeľa sa viedla v duchu futbalovej atmosféry. Víťazom turnaja sa stalo družstvo Jazerský výber. Ďalšie priečky obsadili družstvá SNS Košice IV a Lamy.

Chcem vedieť viac »

sep 23

V Kultúrnom stredisku sa „maratónovalo“

Tri hodiny ženy bez problémov zvládli Kultúrne stredisko Jazero privítalo uplynulú sobotu dámy, ktoré sa rozhodli pod vedením cvičiteľky Agi Fehérovej urobiť čosi pre seba a pre úpravu línie , aby sa o pár mesiacov bez problémov dostali do plesových šiat.

Chcem vedieť viac »

sep 22

Futbalový turnaj

Prihlášky zasielajte mailom najneskôr do 21. 9. 2016. Obratom Vám budú zaslané propozície turnaja. Podrobnejšie informácie si v prípade záujmu vyžiadajte mailom na: jazersky.futbal.starostky@gmail.com

sep 16

Dôležitý oznam – najdené kľúče

Vážení občania, V rekreačnej oblasti Nad jazerom sa našli kľúče, ktoré môžete vidieť na obrázku. Najdené kľúče si môžte prevziať v kancelárií prvého kontaktu na Miestnom úrade mestskej časti Nad jazerom.

sep 16

Na Letnej olympiáde seniorov bolo viac ako 300 účastníkov

Naši si priniesli dve zlaté a jednu striebornú medailu Košice sa stali „prvým bežcom“ pri otvorení Európskeho týždňa športu. Prvým v tom zmysle, že práve naše mesto bolo poctené jeho odštartovaním.

Chcem vedieť viac »

sep 16

Na jazere boli Majstrovstvá Európskej únie Micro Magic

Je to tichý a krásny šport Naša mestská časť a jazero boli od 9. do 11. septembra 2016 miestom Majstrovstiev Európskej únie  Micro Magic. Organizoval ich Slovenský modelársky zväz a kluby lodných modelárov pod záštitou našej starostky Lenky Kovačevičovej a za spolupráce komisie mládeže, športu a vzdelávania miestneho zastupiteľstva.

Chcem vedieť viac »

sep 14

Aerobic marathon

Srdečne Vás pozývame na jedinečné podujatie organizované mestskou časťou vrámci celomestského projektu ,,Košice – Európske mesto športu“.

sep 12

Denné centrum seniorov sa odelo do nového

Takmer ho nespoznali Na poschodí v B sekcii obchodného centra Branisko už dve desiatky rokov funguje Denné centrum seniorov. Je to miesto, kde sa okrem piatku stretávajú štyrikrát do týždňa s rovesníkmi, aby sa porozprávali, zaspievali si, zahrali biliard, karty, hry, a tak príjemne trávili chvíle na dôchodku.

Chcem vedieť viac »

sep 12

Už sa nemôžu sťažovať, že sú „od macochy“

Centrum relaxu pre deti i dospelých Na ploche takmer 1 000 štvorcových metrov je od začiatku septembra na Bukoveckej ulici Centrum relaxu a športu. Investorom výstavby je mestská časť, ktorá časť zdrojov získala z dotácie v rámci Košice – Európske mesto športu 2016.  Pre deti je vytvorený doslova raj na šantenie a zábavu.

Chcem vedieť viac »

Staršie «

Zmena veľkosti písma