Monthly Archive: apríl 2015

apr 29

Otvorenie letnej sezóny v TRIXENe

apr 29

2. jazerná 50-tka

Organizátor:   BK  Pesa – Košice, BK Steel – Košice Sponzori:        JKB, Primátor Mesta Košice, Sitel s. r. o, Labaš  s. r. o a iní….. Termín:           17. 5. 2015

Chcem vedieť viac »

apr 29

Na Dňoch zdravia si každý našiel, čo ho zaujalo

Zdvíhacie zariadenia, vozíky a kočíky, polohovateľné postele, pomôcky pre sluchovo a zrakovo postihnutých a ďalšie kompenzačné a ortopedické pomôcky predstavili firmy na prvom z minulotýždňových Dňoch zdravia.

Chcem vedieť viac »

apr 29

Bolo z čoho vyberať…

Nie jedna, ale minimálne štyri burzy detského oblečenia by sa dali pripraviť z toho, čo všetko mamy, otcovia i starkí podonášali do Kultúrneho strediska Jazero na premiérové burzové podujatie. Ponuka bola obrovská a pestrá, takže kto na burzu prišiel, s prázdnou taškou domov neodišiel.

Chcem vedieť viac »

apr 23

Chcete sa naučiť tancovať?

  Dnes podvečer sa v Kultúrnom stredisku Jazero začína kurz spoločenských tancov pre dámy, ktoré sa chcú naučiť najtradičnejšie latinsko – americké tance ako sú čača, rumba, samba, salsa, jive. Začína sa o 18:15 h a potrvá hodinu. Latinsko – americké, ale i štandardné tance, to je zase program tanečného kurzu, ktorý je určený pre páry a potrvá …

Chcem vedieť viac »

apr 21

Burza detského oblečenia

  Deti rastú ako z vody. To, čo im včera bolo dobré, zajtra im bude krátke, malé. Možno aj preto naše babky a prababky občas hovorievali, že dieťa je ľahšie kŕmiť ako šatiť. Príležitosť získať zopár takmer nových, väčších kúskov oblečenia pre ratolesti ponúka Burza detského jarného a letného ošatenia.

Chcem vedieť viac »

apr 21

Dva dni o zdraví

  Dva dni venované zdraviu a všetkému, čo ho pomôže zlepšiť, zmeniť, uľahčiť alebo aspoň dostať do optimálnej úrovne, organizuje naša mestská časť v spolupráci s Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny SR, OZ Spojme srdcia pre zdravie a Centrom pomoci Ligy proti rakovine. Podujatie má premiéru a hneď aj celoslovenský charakter.

Chcem vedieť viac »

apr 20

Spisovateľka Petra Nagyová Džerengová na besede v Urale

Žena je silnejšia ako človek Klára a Tity, Klára a iglu, Klára a mátohy, Ženy nášho rodu, Nepýtaj sa, kde som, Pozri sa na seba, Za to mi zaplatíš…. To sú niektoré z titulov,  ktorých autorkou je spisovateľka Petra Nagyová Džerengová.

Chcem vedieť viac »

apr 20

Kultúrne stredisko Jazero bolo v piatok plné talentov

Ceny sú rozdané, tréma opadla Naše sídlisko sa môže okrem pekného prostredia pochváliť i šikovnými deťmi a študentmi, ktorí sa vo voľnom čase venujú rôznym záľubám. Tí, ktorí majú radi spev, tanec, literárno – dramatické umenie, hru na hudobný nástroj či výtvarnú tvorbu, to, čo vedia, ukázali  v 22. ročníku Talent show.

Chcem vedieť viac »

apr 16

Zajtra budú súťažiť sláviky, hudobníci i tanečníci

Už 22. ročník prehliadky Talent show je zajtra v Kultúrnom stredisku Jazero. Od 9:00 budú v speve, tanci, v maľovaní i v hre na hudobný nástroj súťažiť tí najmenší, deti z materských škôl. Popoludní od 14:00 hod sa potom pred odbornou porotou budú chcieť čo najlepšie predviesť žiaci základných a stredných škôl. Príďte im držať …

Chcem vedieť viac »

Staršie «

Zmena veľkosti písma