Kjant

O autorovi

Meno: Katarína Jantošovičová
Dátum registrácie: 2 mája, 2019

Posledné príspevky

  1. Ponúkame na predaj  trhové stoly — 16 septembra, 2020
  2. Sviatok Sedembolestnej Panny Márie si pripomíname dnes 15. septembra — 15 septembra, 2020
  3. Veľkokapacitné kontajnery už od štvrtka — 14 septembra, 2020
  4. Môžeme si zahrať ping pong a pétanque pod holým nebom — 14 septembra, 2020
  5. Nový atletický ovál slúži školákom — 14 septembra, 2020

Prehľad príspevkov autora

sep 16

Ponúkame na predaj  trhové stoly

Mestská časť Košice Nad jazerom zverejňuje zámer priameho predaja prebytočného a neupotrebiteľného hnuteľného majetku a vyzýva záujemcov na predloženie najvyššej cenovej ponuky.

Chcem vedieť viac »

sep 15

Sviatok Sedembolestnej Panny Márie si pripomíname dnes 15. septembra

Sedembolestná Panna Mária je titul Panny Márie,  ktorý sa vzťahuje na jej bolesti. V rímskokatolíckej cirkvi je Sedembolestná patrónkou Slovenska. Sviatok Sedembolestnej Panny Márie, ktorú pápež Pius XI. vyhlásil v roku 1927 za hlavnú Patrónku Slovenska, si Slovensko a Rímskokatolícka cirkev pripomínajú každý rok 15. septembra.

Chcem vedieť viac »

sep 14

Veľkokapacitné kontajnery už od štvrtka

Ak máte doma nepotrebný nadrozmerný odpad, zlikvidovať ho môžete vložením do veľkokapacitných kontajnerov (VKK). Kosit ich opäť pristaví na našom sídlisku už od štvrtka 17. septembra.

Chcem vedieť viac »

sep 14

Môžeme si zahrať ping pong a pétanque pod holým nebom

Zatiaľ v dvoch lokalitách na sídlisku Nad jazerom majú obyvatelia ako prví v meste možnosť zahrať si stolný tenis pod holým nebom. V závere leta pribudli ping pongové stoly na plochách medzi ulicami Galaktická – Stálicová a Námestie kozmonautov – Raketová a tento týždeň pribudnú ešte 2 stoly v lesoparku. Nákup šiestich  stolov financovala mestská …

Chcem vedieť viac »

sep 14

Nový atletický ovál slúži školákom

Prvý atletický ovál v našej mestskej časti začiatkom septembra uviedol do života minister školstva SR Branislav Gröhling. Na slávnosti na Základnej škole na Družicovej ulici sa zúčastnil primátor mesta Jaroslav Polaček, jeho námestníci , prítomna bola starostka MČ Nad jazerom Lenka Kovačevičovej ako aj atlétky Jana a Dana Velďákové.

Chcem vedieť viac »

sep 11

Na MMM budú bežať aj študenti zo strednej školy z Jazera

Trojica mladých chlapcov a učiteľ z Obchodnej akadémie na Polárnej ulici odbehnú v nedeľu 4. októbra štafetový beh na Medzinárodnom maratóne mieru (MMM). Rozhodli sa prijať  bežeckú výzvu a prvýkrát sa zúčastniť na tomto jedinečnom podujatí.

Chcem vedieť viac »

sep 10

Dažďovú záhradu – prvú na našom sídlisku – zrealizovali na Obchodnej akadémii na Polárnej ulici

Dažďová záhrada bola vytvorená v rámci 2.kola tvorby dažďových záhrad v areáloch stredných škôl na území Košického kraja. Jej zriadenie financoval Košický samosprávny kraj cez Agentúru na podporu regionálneho rozvoja Košice a realizovalo ju Dobrovoľnícke centrum Košického kraja.

Chcem vedieť viac »

sep 09

Vyhlasujeme súťaž na prenájom priestoru v OC Branisko

Mestská časť Košice – Nad jazerom vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž (OVS). Jej predmetom je prenájom nebytového priestoru v obchodnom centre Branisko časť A na poschodí, Spišské námestie 2, Košice. Priestor má celkovú výmeru 117 m2, z ktorých 92m2 sú prevádzkové  a 25 m2 servisné priestory. Viac informácií nájdu záujemcovia na našej webovej stránke v sekcii …

Chcem vedieť viac »

sep 07

Verejný rúškomat aj na našom sídlisku

Zatiaľ len na dvoch miestach v našom meste sú prístupné rúškomaty. Jedno je na našom sídlisku v OC Važec v sieti obchodu s potravinami.

Chcem vedieť viac »

sep 04

Skvalitňujeme služby pre vás

V pokladni miestneho úradu našej mestskej časti už môžete správne poplatky pohodlne zaplatiť aj platobnou kartou.

Staršie «

Zmena veľkosti písma