Monthly Archive: apríl 2017

apr 26

Košické Benátky

Už o pár dní štartuje šnúra podujatí v rámci Dní mesta Košice. Aj u nás na Jazere sa môžete tešiť 6.5. na podujatie KOŠICKÉ BENÁTKY , ktoré už o 13:00 štartujeme sprievodným podujatím JAZERO ŽIJE. Môžete sa tešiť na zaujímavé pódiové vystúpenia, divadielko pre deti, súťaže a mnohé jedinečné prekvapenia 🙂 Príďte sa s nami …

Chcem vedieť viac »

apr 25

Kultúrne stredisko Jazero bude tento piatok patriť talentom

Príďte im držať palce a pomôžte premôcť trému Kultúrne stredisko Jazero bude tento piatok patriť šikovným deťom a mládeži, ktorí sa predstavia na súťažnom 24. ročníku Talent show.

Chcem vedieť viac »

apr 18

TEKO – Plánované prerušenie dodávky tepla.

TEKO – Plánované prerušenie dodávky tepla                      

Chcem vedieť viac »

apr 12

Na Jazerskú kvapku krvi prišlo viac ako 50 šľachetných ľudí

Darca krvi je hrdina Aká jednoduchá, a predsa veta s hlbokou myšlienkou, ktorú mal na zadnej strane trička jeden zo zdravotníkov košickej Národnej transfúznej služby (NTS). Minulý piatok sa spolu s kolegami z NTS a MUDr. Adrianou Slivkovou presťahoval na tri hodiny do budovy nášho miestneho úradu, kde bol prvý tohtoročný mobilný odber Jazerskej kvapky krvi.  

Chcem vedieť viac »

apr 11

Dážď motoristov preč neodohnal

Jazdy zručnosti boli ukážkové Dážď, slnko, dážď, slnko… typicky aprílovo sa v sobotu predpoludním striedalo príjemné počasie s nepríjemným. Dianie na parkovisku pri splave na Jenisejskej ulici jeho rozmarné vrtochy ale neovplyvnili. Motoristi na jazde zručnosti bez zastávky stláčali plynový pedál a krútili volantom, aby v niektorej z dvoch jázd dosiahli čo najlepší čas a bez udelenia trestných bodov.

Chcem vedieť viac »

apr 10

Zisťovanie o príjmoch a životných podmienkach domácností ( EU SILC)

Zisťovanie o príjmoch a životných podmienkach domácností ( EU SILC)                     Zisťovanie o príjmoch a životných podmienkach domácností ( EU SILC)

apr 10

Zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológií v domácnostiach a u jednotlivcov(IKT)

Zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológií v domácnostiach a u jednotlivcov(IKT)                     Zistovanie – priloha

apr 06

Priamy predaj prebytočného a neupotrebiteľného hnuteľného majetku – lanové centrum

Priamy predaj – LC

apr 06

Jazerská kvapka krvi

  Radosť a šťastie dávaním znásobujeme. Viete, že šťastie máme i v krvi? V piatok 7. apríla 2017 Miestny úrad Nad jazerom odštartuje v poradí tretiu Jazerskú kvapku krvi. Pridajte sa k nám a spoločne prekonajme minuloročný rekord. Zároveň darujme kúsok seba! Pomôžme tým, ktorí to najviac potrebujú!

apr 06

V Kultúrnom stredisku Jazero bol Deň učiteľov

Sú vedcami, umelcami, rodičmi, radcami Od piatku minulého týždňa sa ocenením Pedagóg roka 2016 pýši 14 učiteľov a pedagogických pracovníkov našej mestskej časti. Prevzali ich na milej slávnosti v Kultúrnom stredisku Jazero venovanej Dňu učiteľov z rúk starostky Lenky Kovačevičovej, viceprimátorky Renáty Lenártovej, zástupcu starostky Bernarda Berbericha a jazerských poslancov.  

Chcem vedieť viac »

Staršie «

Zmena veľkosti písma