Monthly Archive: november 2016

nov 30

Ponukové konanie – Prenájom pozemku z dôvodu hodného osobitného zreteľa

Prenájom pozemku z dôvodu hodného osobitného zreteľa

nov 30

Výzva na predloženie cenovej ponuky – Prieskum trhu – Poskytovanie stravovacích služieb formou stravných lístkov

Prieskum trhu – Poskytovanie stravovacích služieb formou stravných lístkov Výzva na predloženie cenovej ponuky – §5 ods.3 písm. e) príloha č.1 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní v aktuálnom znení: Výzva Príloha č.1 k výzve Návrh zmlúvy

nov 29

V Materskej škole na Galaktickej ulici sa tešia z celoslovenských ocenení

V októbri 2016 si na celoslovenskej konferencii s medzinárodnou účasťou v Bratislave prevzali diplom za realizáciu európskeho výtvarného projektu pre deti materských škôl na Slovensku a III. Európskej školy v Bruseli.

Chcem vedieť viac »

nov 25

Šokujúce prebudenie pokrstené nábojmi

Krstili sme netradične. To, že Jazerčania sú talentovaní, potvrdil aj autor kriminálneho diela Šokujúce prebudenie Radovan Bezecný. Krst jeho knihy   prebehol v piatok popoludní vo Výmenníku  Važecká.

Chcem vedieť viac »

nov 25

Jazerskí žiaci bojovali o Pohár starostky

V piatok dopoludnia sa na Základnej škole na Družicovej ulici konal Futbalový turnaj žiakov o Putovný pohár starostky. Proti sebe sa postavili žiaci štyroch základných škôl z našej mestskej časti. O sto šesť bojovali chlapci z Družicovej, Bukoveckej, Jenisejskej a Dneperskej.  

Chcem vedieť viac »

nov 24

Rozpočet 2016

  Programový rozpočet Mestskej časti Košice – Nad jazerom na rok 2016 a na roky 2017 a 2018 – textová časť Programový rozpočet Mestskej časti Košice – Nad jazerom na rok 2016 a na roky 2017 a 2018 – tabuľková časť Návrh na 1. zmenu programového rozpočtu 2016 Návrh na 2. zmenu programového rozpočtu 2016 …

Chcem vedieť viac »

nov 21

Začíname druhú etapu modernizácie električkových tratí

V pondelok 21. novembra  začala v Košiciach ďalšia etapa modernizácie električkových tratí (MET). Na obratisku pri Botanickej záhrade informovali o tejto stavbe zástupca investora – primátor mesta Košice Richard Raši, zástupca zhotoviteľa – riaditeľ košického závodu spoločnosti Eurovia SK Štefan Bálint a zástupca užívateľa – člen predstavenstva a riaditeľ techniky a údržby Dopravného podniku mesta …

Chcem vedieť viac »

nov 21

Niekoľko tisíc návštevníkov sa zahralo a zabavilo na siedmom ročníku Festivalu hier a zábavy

Cez víkend na Základnej škole Jozefa Urbana na Jenisejskej ulici bolo počuť smiech, radosť, nadšenie, rozžiarilo sa kopec šťastných tvári rôznych vekových kategórií. Pre návštevníkov Hraveniska bolo pripravených množstvo hier, rôzne stavebnice, vedecké i logické hračky, spoločenské hry, hracie konzoly, hlavolamy, didaktické a vzdelávacie hračky. Nechýbali ani hračky na diaľkové ovládanie a mnoho ďalších hier.

Chcem vedieť viac »

nov 18

Pripomenuli sme si 17. november 1989

Vo štvrtok 17. novembra sme si pripomenuli veľmi významnú udalosť v dejinách Československa – Nežnú revolúciu. V tento deň  bol zvrhnutý komunistický režim v Československu. Zástupcovia mesta, mestských častí, Ústavného súdu SR a členovia Konfederácie politických väzňov položili kytice pri pamätných tabuliach na Hlavnej ulici v Košiciach. V mene Jazerčanov vzdala pietu tejto významnej udalosti starostka Lenka Kovačevičová.

Chcem vedieť viac »

nov 15

Zmena cestovného poriadku linky 14 naďalej pokračuje

Zmena cestovného poriadku linky 14 naďalej pokračuje KOŠICE: Dopravný podnik upozorňuje cestujúcu verejnosť, že od pondelka 7. novembra 2016 do odvolania, DENNE OKREM NEDIEĽ dochádza pre uzávierku štátnej cesty II/547 v úseku Alpinka – Jahodná k zmene cestovného poriadku linky 14 nasledovne:

Chcem vedieť viac »

Staršie «

Zmena veľkosti písma