Monthly Archive: október 2016

okt 31

Otvorili sme venčovisko i agility ihrisko

Jazerskí havkáči sa majú čím pýšiť a psie očká žiaria radosťou. Do veľkej psíčkarskej rodiny sme poslednú októbrovú sobotu uviedli novučké venčovisko a agility ihrisko pre psíkov,  jediné takéhoto typu v Košiciach, na rozlohe 2200m2. Investorom je mestská časť. Zhotoviteľom diela spoločnosť Kelbel agility.

Chcem vedieť viac »

okt 26

MHD počas prázdnin a sviatkov

KOŠICE. Na konci 43. týždňa bude košická mestská hromadná doprava jazdiť s menšími zmenami, pod ktoré sa podpísali jesenné prázdniny, aj dušičkové sviatky.

Chcem vedieť viac »

okt 25

Mesto Košice rozvíja a skvalitňuje sociálne služby

Komunitný plán je otvorený verejnej diskusii Mesto Košice sa vo svojej činnosti intenzívne zaoberá aj problematikou obyvateľov, ktorí sú odkázaní na poskytovanie niektorej zo sociálnych služieb. Pripravované zámery pre roky 2016 – 2020 výhľadovo do roku 2025 sú obsahom dokumentu s názvom Komunitný plán sociálnych služieb.

Chcem vedieť viac »

okt 24

Predpredaj a pracovisko prepravnej kontroly DPMK na Rooseveltovej 3 bude zajtra popoludní zatvorené.

KOŠICE. Dopravný podnik upozorňuje cestujúcu verejnosť, že predajné miesto a pracovisko prepravnej kontroly na Rooseveltovej  ulici č. 3 bude v piatok 21.októbra 2016 od 13:00 h pre verejnosť  zatvorené. Dôvodom je rekonštrukcia vstupného priestoru.  

Chcem vedieť viac »

okt 20

Obmedzenie dostupnosti služieb internetového bankovníctva

KOŠICE: Dopravný podnik mesta Košice upozorňuje cestujúcich, ktorí pri nákupe časových cestovných lístkov využívajú internetové bankovníctvo, že od piatka 21.10.2016 od 00:00 do soboty 22.10.2016 do 06:30 hod   bude  z dôvodu pravidelnej technickej údržby obmedzená dostupnosť služby ePlatby VUB. Výpadok sa týka kanálov IB (Internet banking) a  ePay.  Ďakujeme za pochopenie   Kontakt pre médiá: PhDr. …

Chcem vedieť viac »

okt 19

Oficiálna pracovná návšteva vedenia mesta Košice

Začiatkom týždňa navštívil našu mestskú časť primátor Richard Raši a námestníčka primátora Renáta Lenártová, ktorí prišli na Oficiálnu pracovnú návštevu. Pozvaní boli starostkou mestskej časti Lenkou Kovačevičovou. Hlavným cieľom stretnutia bola prezentácia dosiahnutých výsledkov v mestskej časti za uplynulé obdobie a plánovanie budúcnosti sídliska.

Chcem vedieť viac »

okt 18

Ubian – cestovanie na pár klikov

KOŠICE: Košice sú prvým slovenským mestom, ktoré uviedlo do prevádzky novú mobilnú aplikáciu Ubian.  Košičania tak môžu ako prví otestovať kombináciu moderných technológií a pohodlného cestovania, ktorú im prináša Dopravný podnik mesta Košice a spoločnosť TransData Žilina. 

Chcem vedieť viac »

okt 17

Slávnostné otvorenie Fit parku

V nedeľu 16. októbra v popoludňajších hodinách sme v MČ Košice – Nad jazerom v Lesoparku slávnostne otvorili Fit park za účasti poslancov mestskej časti, vedenia mesta a verejnosti.

Chcem vedieť viac »

okt 09

Jazerčanky na Polievkovom festivale bodovali

Jazerčanky mohli byť právom pyšné na svoju Šošovicovú polievku jazerskej ženy. Vybojovali si druhé miesto a získali striebornú lyžicu. Bronzovú lyžicu si vybojovalo Občianské združenie Lentilka. To, že aj chlapi vedia variť, o tom nás dnes presvedčili Vodnopólisti, ktorí z festivalu odchádzali so zlatou lyžicou.

Chcem vedieť viac »

okt 07

V poradí druhá Jazerská kvapka krvi dopadla vynikajúco

Na Jazerskú kvapku krvi prišlo tridsať darcov. Medzi darcami nechýbali ani pravidelní darcovia, študenti, manželské páry, poslanci i prvodarcovia.

Chcem vedieť viac »

Staršie «

Zmena veľkosti písma