Archív kategórii: Uncategorized

júl 16

Jazeráčik 2019 bol medzinárodný a plný talentov

Tohtoročný prímestský tábor pre prázdninujúce jazerské deti je za nami. Týždeň plný smiechu, oddychu, ale aj umeleckých aktivít a výletov, sa vydaril.

Chcem vedieť viac »

júl 12

Vynovené ihrisko už patrí detičkám

Ratolesti z Baltickej ulice a blízkeho okolia majú  o radosť navyše. Oddýchnuť si s rodičmi a pohrať sa môžu na „vyparádenom“ detskom ihrisku.

Chcem vedieť viac »

júl 09

Detské ihrisko na Baltickej ulici znovu ožije

Už zajtra – v stredu 10. júla od 16.00 hodiny – detským smiechom znovu ožije krásne detské ihrisko na Baltickej ulici. Priestor na hranie a šantenie je zatrávnený a vynovený lokomotívou, opičou dráhou, piknikovým domčekom, samozrejmosťou je pieskovisko a pružinové hojdačky pre najmenších. Príďte sa pozrieť, kde si s vašim ratolesťami môžete príjemne oddýchnuť.

júl 08

Odštartoval prázdninový Jazeráčik 2019

Dnes ráno sa začal prímestský letný tábor pre deti z nášho sídliska. Štyridsaťpäť táborníkov vo veku 6 – 15 rokov si počas týždňa užije zábavu, hry, súťaže. Tábor už piaty rok organizuje naša mestská časť v Kultúrnom stredisku Jazero.

Chcem vedieť viac »

júl 03

Milí priatelia,

pozývame vás na jedinečný koncert „Večer ľudí dobrej vôle“, ktorý sa uskutoční vo štvrtok, 4. júla. 2019 o 20.00  hodine  na Hlavnej ulici,  na pódiu pri Immaculate.

Chcem vedieť viac »

júl 02

Sobota bude patriť pri a na vode triatlonistom

Povzbudzovanie im dobre padne Tretí ročník pretekov Cassovia detský triatlon, Slovenský pohár v triatlone i Slovenský pohár a M – SR v mix štafetách , to všetko sa udeje túto sobotu (6. júla 2019) vo vode nášho jazera a  v areáli na pláži.

Chcem vedieť viac »

júl 01

Daruj hračku a vyčaruj úsmev na tvári

Dnes sa na Miestnom úrade Mestskej časti Košice – Nad jazerom začala verejná zbierka hračiek. Možno má niekto z vás doma nepotrebné hračky, ktoré zaberajú priestor, alebo sa nevyužívajú, deti už vyrástli a podobne… Cieľom akcie je potešiť deti trpiace onkologickými ochoreniami hospitalizované v DFN. Zbierka potrvá do 31. júla 2019. Jedinou podmienkou darovania je, …

Chcem vedieť viac »

jún 28

Hurá, začali sa prázdniny!

Milí školáci, dnes sa vám skončil ďalší školský rok. Pre niektorých bol prvý, pre iných posledný…

Chcem vedieť viac »

jún 27

OZNÁMENIE

V pondelok 1. júla 2019 sa na hladine jazera v Mestskej časti Košice – Nad jazerom budú špeciálnym plavidlom aplikovať ekologické, pre zdravie ľudí neškodné látky, určené na elimináciu siníc vo vode.

Chcem vedieť viac »

jún 25

OZNÁMENIE

Oznamujeme vám, že v piatok 28. júna 2019 bude miestny úrad z technických príčin zatvorený.

Staršie «

Zmena veľkosti písma