Archív kategórii: Uncategorized

dec 13

Jazerské Vianoce priniesli na sídlisko atmosféru najkrajších sviatkov roka

Vo štvrtok na Jazerských Vianociach bolo vo vzduchu cítiť radosť, blízkosť, ale aj výbornú náladu. Postarali sa o to účinkujúci v programe, ktorý s láskou pripravila pre obyvateľov mestská časť.

Chcem vedieť viac »

dec 11

Ocenili sme výnimočné osobnosti z našej mestskej časti

Súčasťou posledného tohtoročného zasadnutia miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Košice Nad jazerom bolo slávnostné oceňovanie osobností z našej mestskej časti (MČ). Už tradične v závere roka oceňuje miestne zastupiteľstvo MČ Nad jazerom a starostka MČ Nad jazerom osobnosti, ktoré sa významným spôsobom podieľajú na rozvoji nášho sídliska, ktorí svojou aktivitou a prácou pomáhajú iným ľuďom, osobnosti, …

Chcem vedieť viac »

dec 09

Pomôžeme Prešovčanom

Starostka mestskej časti Košice – Nad jazerom Lenka Kovačevičová v mene poslancov a obyvateľov podpísala kondolenčný list adresovaný primátorke Prešova Andrey Turčanovej.

Chcem vedieť viac »

dec 09

OZNÁMENIE

Oznamuje vám, že v utorok 10. decembra 2019 bude Miestny úrad Košice – Nad jazerom otvorený do 12.00 hodiny . Kancelária prvého kontaktu bude občanom k dispozícii v riadnych úradných hodinách.

nov 30

Jazerské deti už potešil Mikuláš

Posledný piatok v novembri bol veľkým dňom pre najmladších obyvateľov našej mestskej časti. V kultúrnom stredisku Jazero vyše stovka ratolestí privítala Mikuláša.

Chcem vedieť viac »

nov 28

Jazerské Vianoce

Pozývame vás na Jazerské Vianoce vo štvrtok a piatok 12. a 13. decembra na Spišské námestie pred OC Branisko.

Chcem vedieť viac »

nov 27

Bezplatný zber elektroodpadu – už budúcu sobotu 7. decembra

Nepotrebnú práčku, chladničku či mikrovlnku vám bezplatne odvezú z adresy vášho bydliska. Stačí si službu pohodlne objednať cez www.zberelektroodpadu.sk.

Chcem vedieť viac »

nov 21

Zapojte sa do klimatického mapovania mesta

Karpatský rozvojový inštitút spolu s Mestom Košice realizuje projekt „Verejnosť pomáha samospráve vytvárať klimaticky bezpečnejšie Košice“, ktorý je súčasťou širšej témy reakcie na zmenu klímy pod názvom a logom Košice +40.

Chcem vedieť viac »

nov 15

Deti, užívajte si ďalšie ihrisko!

Pomedzi kvapky drobného dažďa, ale s veľkou radosťou sme dnes dali do užívania zrevitalizované detské ihrisko na Čingovskej ulici.

Chcem vedieť viac »

nov 15

Pripomíname si Deň boja za slobodu a demokraciu

Deň boja za slobodu a demokraciu – 17. november – je už osemnásť rokov na Slovensku štátnym sviatkom. Toho roku pripadol na nedeľu. Tento deň je aj dňom, kedy si pripomíname udalosti z roku 1989. Hovoríme o Nežnej revolúcii, ktorá je názvom pre nekrvavé udalosti, ktorých dôsledkom bolo odstránenie komunistického režime v Československu.

Chcem vedieť viac »

Staršie «

Zmena veľkosti písma