Archív kategórii: Uncategorized

jan 28

Naplno hráme o Žihadielko

Milí Jazerčania, ako už iste viete – vyše dvoch týždňov sme súčasťou úžasnej hry o detské ihrisko Žihadielko pre našu mestskú časť – pre naše deti. Aktuálne sme na 6. mieste a prvých desať miest v súťaži vyhraje Žihadielko.

Chcem vedieť viac »

jan 24

Memoriál Gálovcov aj v tomto roku

Ak ste zdatný v stolnom tenise,  prihláste sa na turnaj,   ktorý organizuje Mestská časť Košice Nad jazerom v sobotu 8. februára 2020 na ZŠ na Družicovej ulici od 9.00 hod. Registrácia je povinná do 3. februára 2020 na adrese: sport @jazerokosice.sk.

Chcem vedieť viac »

jan 12

Zahlasujte za Žihadielko na Jazere

Chceme vyhrať detské ihrisko Žihadielko, na ktorom sa budú hrať naše deti!  Musíme však zvíťaziť vo VEĽKOM HLASOVANÍ, ktoré sa začína v pondelok 13. januára o 9.00 hodine. Po našom víťazstve ho investor postaví na Sputnikovej ulici. Spojme sa  a  hlasujme za Žihadielko na Jazere.

Chcem vedieť viac »

jan 07

Aj v roku 2020 o duševnom zdraví

Denné centrum o duševnom zdraví pozýva na pondelkové stretnutia na témy z oblasti psychológie, psychiatrie, sociálnej práce. Najbližší pondelok 13. januára sa bude hovoriť o sile novoročných prianí.  V predposledný pondelok sa budeme venovať  dôležitosti dobrých vzťahov v našom živote. A  január ukončí debata o uhle pohľadu, ktorý prináša aj viac riešení.  Stretnutia sa začínajú …

Chcem vedieť viac »

jan 05

Trojkráľový pondelok

V pondelok 6. januára je na Slovensku cirkevný sviatok a deň pracovného pokoja.  Katolíci, evanjelici a veriaci ďalších cirkví oslávia v tento deň sviatok Zjavenia Pána – Troch kráľov, ktorý patrí k najstarším kresťanským sviatkom. Pripomenieme si deň, keď Boh svetlom hviezdy zjavil svojho syna všetkým národom.

Chcem vedieť viac »

dec 31

V stredu slávime Nový rok aj vznik republiky

Streda 1. január je štátnym sviatkom, zároveň aj dňom pracovného pokoja. Oslavujeme ho od roku 1993 na počesť vzniku samostatnej Slovenskej republiky.

Chcem vedieť viac »

dec 27

OZNÁMENIE

Milí obyvatelia, oznamujeme vám, že v utorok 31. decembra 2019 bude Miestny úrad MČ Nad jazerom otvorený do 12.00 hodiny. V ostatné dni v týždni je miestny úrad otvorený podľa úradných hodín.

dec 20

Milí Jazerčania,

v rýchlom behu dní nášho uponáhľaného sveta prichádza čas Vianoc. Čas sviatočný, výnimočný, čas priam zázračný. Vždy sa tešíme na príchod najkrajších sviatkov roka. Vnímame ich ako jedinečný a nádherný čas lásky k ľuďom. Otvárame svoje srdcia viac, ako v bežné dni, sme láskavejší, jemnejší, citlivejší.

Chcem vedieť viac »

dec 16

Počas Jazerských Vianoc sa tešili malí aj veľkí

Piatkovým programom sme zabávali väčšinou deti – UsmievAnka vyčarila radosť i úsmevy, žiaci zo súkromnej ZŠ na Galaktickej ulici vinšami a koledami priniesli vianočnú náladu.

Chcem vedieť viac »

dec 13

Jazerské Vianoce priniesli na sídlisko atmosféru najkrajších sviatkov roka

Vo štvrtok na Jazerských Vianociach bolo vo vzduchu cítiť radosť, blízkosť, ale aj výbornú náladu. Postarali sa o to účinkujúci v programe, ktorý s láskou pripravila pre obyvateľov mestská časť.

Chcem vedieť viac »

Staršie «

Zmena veľkosti písma