Archív kategórii: Uncategorized

feb 24

Milé slečny, dámy, mamky a staré mamky,

príďte si užiť deň pre seba! V Kultúrnom stredisku Jazero na Spišskom námestí budeme spoločne v piatok 13. marca 2020 oslavovať Deň žien.

Chcem vedieť viac »

feb 23

Sobota patrila korčuliarom z Jazera

Trošku sa pokorčuľovať, zasúťažiť si a stráviť príjemné popoludnie s rodinou – to bolo cieľom Prázdninovej korčuľovačky v Crow aréne. Všetkým – hlavne deťom – zaspievala  Usmievanka a na jej piesne aj predviedla tanečné umenie na ľade krasokorčuliarka Natália Šumichrastová z Kraso Centra Košice. Nechýbala súťaž o sladkosti – každý si chcel vyskúšať, ako je …

Chcem vedieť viac »

feb 21

Výstava fotografií v Kultúrnom stredisku Jazero

Príďte sa pozrieť na výstavu fotografií  z dielne fotografov zo Združenia košických fotografov K91. Výstava  v Kultúrnom stredisku Jazero na Spišskom námestí 1  potrvá do polovice apríla.

feb 20

Uvítanie novorodencov

Milí rodičia, narodilo sa vám prednedávnom bábätko? Radi by sme vás pozvali na slávnosť, ktorú organizujeme práve pre novonarodených občiankov našej mestskej časti. Slávnostný akt sa uskutoční 20. marca 2020 v divadelnej sále Kultúrneho strediska Jazero na Spišskom námestí 1 v Košiciach.

Chcem vedieť viac »

feb 18

Rozdelili sme výťažok zo starostovského punču

Jazerské Vianoce 2019 mali dnes dozvuky – príjemné a bohaté. Päť materských škôl na našom sídlisku si rozdelilo výťažok z vyzbieraných peňazí za starostovský punč. Ak ste si na Jazerských Vianociach v decembri minulého roku dali minimálne 1 pohár tohto punču, prispeli ste aj našim škôlkárom.

Chcem vedieť viac »

feb 11

Rozpis veľkokapacitných kontajnerov na rok 2020

Vážení občania, oznamujeme Vám, že harmonogram rozmiestnenia veľkokapacitných kontajnerov (VKK) na rok 2020 na našom sídlisku je zverejnený na web stránke Miestneho úradu mestskej časti Košice-Nad jazerom v kolónke Čistota a poriadok Celoročné upratovanie je aktivita, ktorá sa vykonáva z dôvodu zberu nadrozmerného odpadu. Do VKK patrí: parkety, starý nábytok (napr. postele, skrine, sedačky, koberce, …

Chcem vedieť viac »

feb 10

Oznámenie

Oznamujeme obyvateľom mestskej časti, že v stredu 12. februára 2020 budú stránkové hodiny na miestnom úrade v čase od 8.00 – 12.00 hod.

feb 09

Memoriál Gálovcov opäť úspešný

70 ročný vekový rozdiel bol medzi najstarším a najmladším účastníkom víkendového Memoriálu Gálovcov – turnaja v stolnom tenise, ktorý organizuje mestská časť v spolupráci s Komisiou mládeže, vzdelávania , kultúry a športu pri miestnom zastupiteľstve.

Chcem vedieť viac »

feb 02

Pondelky s debatami o duševnom zdraví aj vo februári

Pozývame Vás na pondelkové stretnutia o duševnom zdraví. Témy sú z oblasti psychológie, psychiatrie a sociálnej práce.

Chcem vedieť viac »

jan 31

Vitaj, Natálka!

Milú návštevu sme dnes privítali na miestnom úrade. Rodičia Iveta a Matúš predstavili starostke mestskej časti Lenke Kovačevičovej prvé bábätko z nášho sídliska narodené v tomto roku. Už takmer mesačná slečna návštevu na úrade síce prespinkala, ale obrovský macko a ďalšie darčeky, ktoré dostala, jej budú túto chvíľu pripomínať.  Podľa rodičov je už teraz Natálka …

Chcem vedieť viac »

Staršie «

Zmena veľkosti písma