Kjant

O autorovi

Meno: Katarína Jantošovičová
Dátum registrácie: máj 2, 2019

Posledné príspevky

  1. Darujte krv na miestnom úrade — september 17, 2019
  2. Sviatok Sedembolestnej Panny Márie si pripomíname v nedeľu 15. septembra — september 14, 2019
  3. Jazero súčasťou najväčšieho zeleného projektu v meste — september 13, 2019
  4. Zapojte sa do zbierky Biela pastelka — september 13, 2019
  5. Ďakujeme, Jazerčania! — september 5, 2019

Prehľad príspevkov autora

sep 17

Darujte krv na miestnom úrade

Pre vás je to „kvapka“, pre niekoho to môže byť život… Príďte darovať krv v piatok 11. októbra od 8.00 hodiny na miestny úrad na Poludníkovú ulicu. Tradične – dobrá atmosféra, občerstvenie a skutočná pomoc tým, ktorí to potrebujú….

Chcem vedieť viac »

sep 14

Sviatok Sedembolestnej Panny Márie si pripomíname v nedeľu 15. septembra

Sedembolestná Panna Mária je titul Panny Márie,  ktorý sa vzťahuje na jej bolesti. V rímskokatolíckej cirkvi je Sedembolestná patrónku Slovenska. 

Chcem vedieť viac »

sep 13

Jazero súčasťou najväčšieho zeleného projektu v meste

Už na budúcu sobotu 21.septembra 2019 spoločne sadíme prvé stromy v našej mestskej časti. Zapojte sa do výsadby a podporte myšlienku projektu „Zasaď Strom života“, ktorý organizuje Dobrovoľnícke centrum Košíc. Projekt sadenia stromov štartuje práve na našom sídlisku 21.septembra od 9.00 hodiny pred Miestnym úradom na Poludníkovej ulici.

Chcem vedieť viac »

sep 13

Zapojte sa do zbierky Biela pastelka

V piatok 20. septembra 2019 sa uskutoční už 18. ročník zbierky, ktorej cieľom je upozorniť na problematiku ľudí so zrakovým postihnutím a pomôcť im žiť čo najkvalitnejší a samostatný život. Prať, žehliť, fejsbúkovať či cestovať – to všetko sa po strate zraku dá naučiť, iba sa treba obrátiť na skúsených odborníkov. Pomocnú ruku ponúka Únia nevidiacich a slabozrakých …

Chcem vedieť viac »

sep 05

Ďakujeme, Jazerčania!

Hračky, ktoré sme počas júla vyzbierali v Zbierke hračiek vyhlásenej pre detskú onkológiu, sme včera odovzdali deťom v nemocnici. Darcov bolo veľa, na našu výzvu reagovali aj rodiny z iných sídlisk, ktoré neváhali, aby potešili choré deti. Zbierku hračiek vyhlásila Sociálno – zdravotná komisia miestneho zastupiteľstva a organizovala sa pod záštitou starostky našej mestskej časti.

Chcem vedieť viac »

sep 04

OZNAM

Oznamujeme, že v pondelok 9. septembra 2019 sú úradné hodiny pre verejnosť od 8.00 – do 12.00 hodiny.

sep 02

Začal sa školský rok 2019/20

Už aj dnešné ranné počasie ohlásilo definitívny koniec letných prázdnin…Do školských lavíc sa vrátili školáci, za katedry učitelia.

Chcem vedieť viac »

sep 02

Milí školáci, vážení rodičia,

verím, že ste prežili pokojné leto, prázdniny plné dobrodružstiev i oddychu. Dnes sa začína nový školský rok – pre niektorých prvý, pre iných posledný.

Chcem vedieť viac »

aug 26

Diaľkoví plavci ovládli jazero

Jazero bolo v sobotu dejiskom súťaže v diaľkovom plávaní Jazerná desiatka. Spolu šesťdesiatdva diaľkových plavcov v horúcom počasí zdolávalo vodu na trati dlhej 10 km, 5 km, 3 km a 1 km. Preteky zorganizovala Slovenská plavecká federácia v spolupráci so Športovým klubom polície Košice, referátom športu mesta Košice a našou mestskou časťou.

Chcem vedieť viac »

aug 23

Vodu jazera ovládne v sobotu Jazerná desiatka

Vodná plocha jazera v našej mestskej časti bude v sobotu, 24. augusta 2019 dejiskom Jazernej desiatky – súťaže v diaľkovom plávaní pozostávajúcej z dvoch okruhov. Veľkého – čo je pre mužov a ženy preplávanie 5 alebo 10 km, a potom menšieho, ktorý predstavuje zvládnutie 1 či 3 kilometrov. Samozrejme, všetko je na čas.

Chcem vedieť viac »

Staršie «

Zmena veľkosti písma