Jbelak

O autorovi

Dátum registrácie: február 10, 2015

Posledné príspevky

  1. Spoločnosť TEKO oznamuje, že v lete pristúpi k postupnému znefunkčneniu podzemných šácht SCZT — máj 21, 2019
  2. Zberný dvor už aj v našej mestskej časti — máj 6, 2019
  3. Jazerská kvapka krvi mala úspech — apríl 26, 2019
  4. Jazerská pláž budúcu sobotu ožije zábavou — apríl 26, 2019
  5. Darovať vzácnu tekutinu znamená neraz záchranu života — apríl 25, 2019

Prehľad príspevkov autora

máj 21

Spoločnosť TEKO oznamuje, že v lete pristúpi k postupnému znefunkčneniu podzemných šácht SCZT

Spoločnosť TEKO oznamuje, že v lete pristúpi k postupnému znefunkčneniu podzemných šácht SCZT TEKO oznam pdf

máj 06

Zberný dvor už aj v našej mestskej časti

Od dnešného dňa majú už aj obyvatelia našej mestskej časti možnosť využívať zberný dvor spoločnosti Kosit. Nájdu ho za obchodným domom Idea na ulici Napájadlá. Počas letného obdobia je otvorený od pondelka do soboty od 7.00 do 18.00 hodiny a odpad môžu obyvatelia odovzdať bezplatne. Okrem stavebnej sute, ktorá je podľa zákona na zbernom dvore …

Chcem vedieť viac »

apr 26

Jazerská kvapka krvi mala úspech

„Je to eufória“ – takýmito slovami opisuje pocity Jazerčanka pani Agáta Grofova, keď daruje krv. Aj ona bola medzi takmer štyridsiatkou dobrovoľných darcov krvi, ktorí dnes prišli na miestny úrad Nad jazerom na Jazerskú kvapku krvi. Akciu, ktorá podporuje tento šľachetný čin, organizuje mestská časť už od roku 2016 a vždy dvakrát za rok.  

Chcem vedieť viac »

apr 26

Jazerská pláž budúcu sobotu ožije zábavou

Najprv kultúrny program, potom lode a lodičky  Budúcu sobotu, (4. mája), bude  pri vode v našej rekreačnej lokalite určite živšie a veselšie ako v bežné dni.  Od 13:00 hodiny sa pri a na pódiu na pláži začne kultúrny program Jazero žije pripravený našou mestskou časťou. Tanečníci, speváci i hudobníci ním spestria návštevníkom pláže popoludnie i …

Chcem vedieť viac »

apr 25

Darovať vzácnu tekutinu znamená neraz záchranu života

Jazerská kvapka krvi bude 26. apríla Stalo sa už tradíciou, že naša mestská časť v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR organizuje na jar a v jeseni Jazerskú kvapku krvi. To, že vzácnu tekutinu chodia darovať Jazerčania, aj obyvatelia z iných mestských častí, je prejavom ľudskosti, pochopenia, podania neraz záchrannej ruky tým, ktorí krv súrne potrebujú.

Chcem vedieť viac »

apr 24

Bikesharing na našom sídlisku

Projekt využívania bicyklov do práce či na výlet V našej mestskej časti sa dnes rozbehol projekt bikesharingu, ktorý je v testovacej prevádzke do 3. mája 2019 a jeho podstatou je jazdenie po meste i po blízkom okolí na dvojkolesovom dopravnom prostriedku. Spolu je na Jazere vytvorených 8 stanovíšť s kapacitou 80 bicyklov. Sú pri vstupe do Rekreačnej …

Chcem vedieť viac »

apr 23

Jazda zručnosti na parkovisku pri splave

Kto si trúfne súťažiť? Naša mestská časť spolu s firmou PD Autosport ponúka v sobotu 27. apríla 2019 na parkovisku pri splave na Jenisejskej ulici príležitosť ukázať, kto ako ovláda volant auta. Do Jazdy zručnosti sa môžu prihlásiť dámy, páni a juniori od 12 rokov, ktorí milujú šoférovanie, vôňu benzínu, piskot pneumatík a, samozrejme, aj ten správny adrenalín.

Chcem vedieť viac »

apr 17

OZNAM

apr 16

Zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológii v domacnostiach a u jednotlivcov (lKT)

Zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológii v domacnostiach a u jednotlivcov (lKT) Zisťovanie IKT (PDF; 295KB)

apr 16

Milí obyvatelia mestskej časti, vážení Jazerčania,

    dlho očakávaná jar je tu! So všetkou svojou krásou, vôňou, teplejším počasím. Jedno z najkrajších ročných období prináša aj sviatky, ktoré sú symbolom prebúdzania sa  života, pokoja a harmónie. Veľká noc – najväčší a najvýznamnejší kresťanský sviatok.

Chcem vedieť viac »

Staršie «

Zmena veľkosti písma